noscript

Op. Dr. Çiğdem Acil

Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı

Estetik ve medikal bir sorun olan varislerden kurtulmak artık çok daha kolay. Ameliyatlı veya ameliyatsız varis tedavi yöntemleri ile kısa işlem sürelerinde varissiz bacaklara merhaba deyin.

ciğdem acil logo

Çiğdem Acil

Varis Tedavi Kliniği

whatsapp logo instagram logo youtube logo

telefon icon

Detaylı Bilgi

+90 501 345 25 24

varis tedavisi varis tedavisi
çiğdem acil logo

Dr. Çiğdem Acil Kimdir?

22.10.1977 de İzmit’de dünyanın en fedakar anne babasının üç kız çocuğunun en küçüğü olarak dünyaya geldim. 2000 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum.

2002-2009 yılları arasında Kocaeli Üniversitesi‘nde ihtisasımı tamamlayarak Kalp ve Damar Cerrahisi uzmanı ünvanını aldım. Sırasıyla Bolu İzzet Baysal EAH ve Farabi EAH ‘nde görev yaptım. Son olarak İstanbul’da kendi muayenehanemde serbest olarak çalışmaya başladım. Ameliyatlarımı Florance Nightingale Hastanesi’de gerçekleştirmekteyim. Özel ilgi alanım olan estetik varis tedavileri ve damar hastalıklarının ameliyatsız çözümleri üzerine çalışmalar yürütüyorum.

Türk Kalp Damar Cerrahi Derneği, Ulusal Vasküler Cerrahi Derneği ve Fleboloji Derneği üyesiyim. Ayrıca Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı ve Ahbap Derneği gönüllüsüyüm. Amatör olarak kürek sporu yapıyorum ve tenis oynuyorum.

Dünya tatlısı 2 kız çocuğuna ve dünya iyisi bir eşe sahibim.

Basın

gazate icon